Kim jesteśmy?

Pozwól, że się przedstawimy…

YASUMI to największa w Polsce sieć gabinetów beauty&SPA. Blisko 100 wyspecjalizowanych instytutów i salonów zdrowia i urody, w których wykwalifikowana kadra ekspertów zadba o kondycję skóry, dobre samopoczucie i relaks. Wyróżnia nas wysoka jakość preparatów kosmetycznych, nowoczesne technologie zabiegowe oraz rytuały pielęgnacyjne inspirowane Japonią. Dbamy o twarz i ciało oraz pozostawiamy uśmiech na twarzy blisko pół miliona Klientów rocznie.

0

BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA

0

Zadowolonych klientów

0

REALIZACJA W CAŁEJ POLSCE

ODDAJ SIĘ PRZYJEMNOŚCI

Przenieś swoje ciało do strefy pielęgnacji, wybierz rytuał idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Ponad 40 zabiegów i rytuałów

ZNAJDŹ PRODUKTY DLA SIEBIE

Ekskluzywne kosmetyki, preparaty dermokosmetyczne i aromaterapeutyczne do pielęgnacji twarzy, ciała i… duszy.

PODARUJ INNYM RELAKS

Vouchery dla firm B2B, Podziękuj swoim Partnerom biznesowym voucherem na relaks i pielęgnację, do wykorzystania w całej sieci.

DALEKOWSCHODNI KLIMAT

Tworząc nasze produkty i usługi, inspirujemy się kulturą Japonii. Wypróbuj kosmetyków na bazie ryżu lub poddaj się magii dalekowschodnich rytuałów pielęgnacyjnych.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Łagodna muzyka, kojące zmysły aromaty kosmetyków, przyjazna i dyskretna obsługa – w Yasumi dbamy o każdy szczegół Twojej wizyty – bo jesteś dla najważniejszy!.

SZTAB PROFESJONALISTÓW

Regularnie doskonalimy swoje umiejętności, byś czerpał pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług.